شنبه, 22 خرداد 1400
  • ساعت : ۸:۲۷:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 58
  • کد خبر : ۲۰۲۱
پیام تبریك شهردار صالح شهر به مناسبت فرا رسیدن سال نو
اینجانب بر خود لازم می دانم حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی هموطنان علی الخصوص شهروندان محترم و شریف صالح شهر تبریک عرض نمایم.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایان یک سال خدمت و تلاش صادقانه است اما سرآغاز دیگری برای یک سال کوشش و خدمتگزاری مجدانه را رقم خواهد زد، ایام عمر متشکل از فرصتها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصتها استفاده کنیم.

در طلیعه سال جدید، تلاش خود را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به کار خواهیم گرفت و با حرکت در مسیر خط مشی های تعیین شده برای تحقق اهداف و پیشرفت شهرمان تلاش خواهیم کرد.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا، شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای حوزه سلامت و با تبریک سال نو از تلاش های مجدانه و ایثارگرانه پرسنل حوزه سلامت و پرسنل زحمتکش شهرداری در سال گذشته نهایت قدردانی را به عمل می آورم، امیدوارم در سال جدید گامی نو و بزرگ برای حل مشکلات مردم برداشته و به موفقیت نائل شویم.

اردشیر رستمی

شهردار صالح شهر

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0