شنبه, 22 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۲:۴۷:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 155
  • کد خبر : ۲۰۱۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان به همراه مدیركل امور شهری و شوراها و جمعی از مدیران و مسولین استانی و شهرستانی از صالح شهر بازدید كردند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان به همراه مدیرکل امور شهری و شوراها؛ مدیر کل دفتر فنی حمل و نقل و ترافیک استانداری خوزستان و جمعی از مدیران و مسولین استانی و شهرستانی از صالح شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالح شهر؛  روز پنجشنبه  ۸  آبان ماه، دکتر عبیات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان؛ مهندس صدیقی مدیر کل امور شهری و شوراها؛ مهندس حری مدیر کل دفتر فنی  حمل و نقل وترافیک استانداری ؛ مهندس احسانی نیا فرماندار شهرستان گتوند و جمعی از مسولین استانی و شهرستانی  با حضور در صالح شهر از روند اجرای پروژه های انجام شده؛ پروژه تقاطع همسطح؛ ساختمان آتش نشانی و مسیل مسکن مهر  بازدید و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دادند.

مهندس رستمی شهردار صالح شهر در بازدید از پروژه تقاطع همسطح محور جاده گتوند به دزفول در محدوده صالح شهر به اهمیت اجرای پروژه و تاثیر آن در کاهش حوادث جاده ای در این نقطه حادثه خیز اشاره کرد و اظهار داشت به زودی کار جدول گذاری آغاز خواهد شد. وی خواستار مساعدت بیشتر مسولین جهت تکمیل پروژه مذکور شد.

شهردار صالح شهر در بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از مسیل مسکن مهراظهار داشت؛ در فصل تابستان وجود جانوران و حشرات موذی و در فصل زمستان با سرازیر شدن آب های روان بالا دست شهر و بالا آمدن آب مشکلات جدی برای ساکنین منطقه هست و خواستار تامین اعتبار برای اجرای پروژه مسیل مسکن مهر شد.

دکتر عبیات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان ضمن اعلام رضایتمندی از عملکرد شهرداری صالح شهر در اجرای پروژه های خدماتی و عمرانی انجام شده در سطح شهر ؛ جهت تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام شهرداری صالح شهر قول مساعد دادند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0