چهارشنبه, 25 فروردين 1400
  • ساعت : ۲۱:۲۷:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 262
  • کد خبر : ۲۰۱۱
پیام تقدیر و تشكر شهردار و شورای اسلامی صالح شهر از همكاری مردم فهیم صالح شهر در قطع زنجیره ی انتقال كرونا در روز طببعت...
امسال همشهریان محترم صالح شهر در روز طبیعت برای حفظ سلامتی خود و دیگر عزیزان در خانه ماندند و صمیمانه از این همکاری و متانت جمعی اهالی فهیم صالح شهر نهایت تقدیر و تشکر را به عمل می آوربم.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزده به در، سیزدهمین روز فروردین ماه و از جشن های نوروزی است که در تقویم رسمی کشور این روز(سیزده به در) به روز طبیعت نامگذاری شده است.

امسال همشهریان محترم صالح شهر برای حفظ سلامتی خود و دیگر عزیزان در خانه ماندند و صمیمانه از این همکاری و متانت  جمعی اهالی فهیم صالح شهر نهایت تقدیر و تشکر را به عمل می آوریم.

 با توجه به اعلام مدیرکل سازمان بهداشت جهانی مبنی بر جهان گیر شدن کرونا ویروس، بهترین و تنها راه قطع زنجیره انتقال این ویروس در خانه ماندن و  رعایت بهداشت فردی و عمومی است.
 با توجه به مصوبات شورای تامین و سلامت شهرستان گتوند و اعلام به همشهریان مبنی بر عدم تردد در سطح شهر و در خانه ماندن در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه، خوشبخانه در روز طببعت شاهد همراهی و همکاری صمیمانه و کم نظیر مردم فهیم صالح شهر در رعایت مصوبات شورای تامین و سلامت بودیم.

 بدینوسیله نهایت مراتب تشکر خود را از  همکاری اهالی فهیم صالح شهر، فرماندار محترم شهرستان گتوند، مدیریت شبکه بهداشت و درمان، فرماندهی نیروی مقاومت و بسیجیان، فرماندهی کلانتری ۱۱، پرسنل زحمت کش شهرداری و  نیروهای خودجوش  مردمی را اعلام می داریم. 

 در آخر به اطلاع مردم شریف و فهیم صالح شهر می رسانیم همگام با اقدامات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا همراه هستیم و در قبال سلامت همشهریان هرگز کوتاهی نخواهیم کرد.

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی صالح شهر

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0