پنج‌شنبه, 2 بهمن 1399
  • ساعت : ۲۰:۱۴:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 346
  • کد خبر : ۲۰۰۷
شهردار صالح شهر از ایجاد ایستگاه پایش و مسدود شدن تمام ورودی و خروجی های این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری صالح شهر: شهردار صالح شهر از ایجاد ایستگاه پایش و مسدود شدن تمام ورودی و خروجی های این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالح شهر: شهردار صالح شهر از ایجاد ایستگاه پایش و مسدود شدن تمام ورودی و خروجی های این شهر خبر داد.

شهردار صالح شهر اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد اجرایی و عملیات پیشگیری و مقابله با کرونا - شورای تامین شهرستان و به جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان از روز چهارشنبه ششم فرودین ماه ۱۳۹۹ با حضور فرماندار شهرستان گتوند و دیگر مسولین محلی ایستگاه پایش در خیابان بسیج مستقر و شروع بکار کرد  و تا اطلاع ثانوی، کلیه ورودی ها و خروجی های صالح شهر مسدود شد و هیچگونه عبور و مروری امکانپذیر نخواهد بود و تردد فقط از خیابان بسیج میسر می باشد.
 
 
شهردار صالح شهر افزود: از تمام همشهریان محترم صالح شهر تقاضا داریم به جهت حفظ سلامت خود و دیگر شهروندان در منزل بمانند و از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند و شهروندان و افرادی که کار ضروری دارند فقط می توانند از مسیر خیابان بسیج عبور و مرور نمایند و در این محل نیز ایستگاه تب سنجی ایجاد شده و از همه افراد تست گرفته می شود .
 
 
مهندس رستمی شهردار صالح شهر از تلاش و همکاری فرماندار محترم شهرستان گتوند- مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند و همه مسولین محلی- نیروهای نظامی و انتظامی و اورژانس صالح شهر جهت ایجاد ایستگاه پایش تقدیر و تشکر کرد.

 

  

     
     
 

      

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0