شنبه, 15 آذر 1399
  • ساعت : ۲۱:۱۵:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 510
  • کد خبر : ۲۰۰۴
پیام تبریك شهردار و رئیس شورای اسلامی صالح شهر به مناسبت روز خبرنگار
مهندس رستمی شهردار صالح شهر در گفت و گو با روابط عمومی شهرداری صالح شهر اظهار داشت: 17 مرداد روز شهادت خبرنگار والامقام شهيد محمود صارمي و فرارسیدن روز بزرگداشت مقام خبرنگار هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری تبریک و خداقوت گفت.
مهندس رستمی شهردار صالح شهر در گفت و گو با روابط عمومی شهرداری صالح شهر اظهار داشت: 17 مرداد ماه روز شهادت خبرنگار والامقام شهید محمود صارمی و فرارسیدن روز بزرگداشت خبرنگار هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری تبریک و خداقوت گفت.
این روز در حقیقت فرصتی است برای پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی کنند. در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات موثق و قابل اطمینان  و انتشار آنها فرایندی بسیار دشوار و در عین حال ضروری و حیاتی است.
اینجانب روز خبرنگار، روز حق گویی و حق جویی، روز پاسداشت قلم را به همه صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی خصوصا" خبرنگاران و فعالین این عرصه در صالح شهر و شهرستان گتوند تبریک عرض می نمایم و برای مجاهدان بی ادعای عرصه رسانه، آگاهی بخشی و دانش افزایی و آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق روز افزون دارم.
امیر حسین زمانی نژاد رئیس شورای اسلامی شهر صالح شهر نیز در گفت و گو با روابط عمومی شهرداری صالح شهر با تبریک روز خبرنگار گفت: آنچه که در این روز مهم است و به معنی تداوم راه شهید والامقام محمود صارمی تلقی می شود، داشتن دغدغه های انسانی و اسلامی، نوع دوستی، خیرخواهی، قانون گرایی، ترجیح منافع عمومی و مصالح جمعی بر منافع شخصی و تلاش برای تعالی کشور و تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی است.
اینجانب لازم می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان اهل قلم به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی این روز ماندگار را به همه اهالی رسانه خصوصا" فعالین عرصه خبر در صالح شهر و شهرستان گتوند تبریک عرض می نمایم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0