پنج‌شنبه, 8 اسفند 1398
عنوان : مراسم كلنگ زنی تقاطع همسطح محور گتوند- دزفول، محدوده صالح شهر انجام شد
کد خبر : ۲۰۰۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ 
ساعت : ۸:۴۱:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی احداث تقاطع همسطح محور گتوند- دزفول، محدوده صالح شهر روز شنبه مورخ 1398/02/28 در آیینی با حضور سردار گیلانی نماینده مردم شهرستانهای شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان گتوند، جمعی از مسئولین شهرستان، اعضاء شورای اسلامی صالح شهر و تعدادی  از اهالی صالح شهر آغاز شد .

مهندس رستمی شهردار صالح شهر در این آیین گفت: این تقاطع به طول 2.4 کیلومتر با اعتباری افزون بر 41 میلیارد ریال از اعتبارات استانی و داخلی در محدوده صالح شهر احداث می شود.

شهردار صالح شهر در ادامه اظهار داشت: محور اصلی گتوند- دزفول در محدوده صالح شهر یکی از مسیر های پرتردد است که به دلیل ترافیک سنگین سالانه شاهد تصادفات زیادی در این نقطه هستیم لذا به دلیل حادثه خیز بودن مسیر و آمار بالای ناشی از تصادفات جاده ای در این مسیر طرح تقاطع همسطح با هدف کاهش تصادفات جاده ای و آرام سازی ترافیک و سهولت در تردد شهروندان در شورای ترافیک شهرستان گتوند مطرح شد و با نظر اعضاء شورا به تصویب رسید و  پس از ارسال به استانداری با پیگیری مسئولان شهرستان برای اجراء به تصویب نهایی رسید.

شهردار صالح شهر از همکاری و مساعدت نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، اعضاء شورای اسلامی صالح شهر، اداره راه و شهرسازی به جهت تلاش در اجرای این طرح تقدیر و تشکر کرد و گفت: جدول گذاری، فضای سبز، دوربرگردان و روشنایی در این طرح اجراء خواهد شد. 

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با تاکید بر لزوم تسریع در تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان گفت: این طرح یکی از بهترین طرح های شهرستان گتوند است که نقش مهمی در کاهش تصادفات و تردد شهروندان و ساماندهی این محور ارتباطی پرتردد خواهد داشت.

فرماندار شهرستان گتوند نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان استان و شهرستان  برای اجرای این طرح اظهار داشت: نهایت همکاری را در اجرای این طرح با شهرداری و شورای اسلامی صالح شهر خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد تا در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.


نمایش تعداد بازدیدها : 252

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سایت پورتال شهرداری صالح شهر

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0