چهارشنبه, 5 تير 1398
عنوان : همایش تجلیل از دست اندركاران ستاد اجرایی خدمات سفر و كاروان راهیان نور در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد.
کد خبر : ۱۹۹۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ 
ساعت : ۲۳:۱۹:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان، مسئولین کلیه دستگاههای اجرایی استان، فرمانداران و شهرداران در همایش ستاد نوروزی سال ۹۷ از دستگاههای خدمات رسان تقدیر و تشکر بعمل آمد و شهرداری صالح شهر در ارائه خدمات بعنوان شهردار برتر استان انتخاب شد. این موفقیت حاصل تلاش و زحمات مجموعه شهرداری و اعضاء محترم و فعال شورای اسلامی صالح شهر  می باشد.

 از میان ۷۶ شهردار شهرهای استان خوزستان ۹شهردار برتر انتخاب شدند که مهندس رستمی شهردار  صالح شهر جزء شهرداران برتر انتخاب و از ایشان تقدیر بعمل آمد. کسب عنوان شهردار برتر را به شهروندان محترم صالح شهر تبریک عرض می نمائیم.

  آیین تجلیل از دست اندراران ستاد اجرایی خدمات سفر و کاروان راهیان نور استان خوزستان صبح روز چهارشنبه مورخ نهم خرداد ماه نود و هفت در سالن اجلاس استانداری خوزستان برگزار و از شهرداران برتر استان خوزستان تجلیل بعمل آمد. در این مراسم و در حضور دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان و سایر مسئولین استان و به دستان مهندس هاشمی زاده معاونت محترم امور عمرانی استانداری و مسئول ستاد اجرایی خدمات سفر و کاروان راهیان نور لوح سپاس به مهندس اسدی زاده شهردار ایذه تقدیم گردید.

طبق آمار رسمی از سوی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان شهرستان ایذه از لحاظ آمار و ارقام جذب گردشگر در استان خوزستان جایگاه دوم استان را بدست آورد.

از میان ۷۶ شهردار شهرهای استان خوزستان ۹ شهردار برتر انتخاب شدند که در این میان سه تن از شهرداران ایذه ای بعنوان شهرداران برتر استان خوزستان انتخاب و به آنان لوح تقدیر اهدا گردید.

نمایش تعداد بازدیدها : 543

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سایت پورتال شهرداری صالح شهر

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0